Canlı Sonuçlar « Yeniufuk Gazetesi – Yozgat Haberleri

16 Mayıs 2021 - 13:08
ALMANYA 3. LİGİ
MS
Hallescher FC Hallescher FC
4 - 0
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
46'
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
2 - 0
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
50'
1860 Münih 1860 Münih
1 - 2
Bayern Münih II Bayern Münih II
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
16:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Greuther Fürth Greuther Fürth
16:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
- : -
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
16:30
Osnabrück Osnabrück
- : -
Hamburger SV Hamburger SV
16:30
Nürnberg Nürnberg
- : -
VfL Bochum VfL Bochum
16:30
Sandhausen Sandhausen
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
16:30
Karlsruher Karlsruher
- : -
Holstein Kiel Holstein Kiel
16:30
Darmstadt 98 Darmstadt 98
- : -
FC Heidenheim FC Heidenheim
16:30
St Pauli St Pauli
- : -
Hannover 96 Hannover 96
16:30
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Mainz 05 Mainz 05
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
21:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
Energie Cottbus Energie Cottbus
0 - 0
Optik Rathenow Optik Rathenow
ERT
VfB Auerbach VfB Auerbach
0 - 0
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
ERT
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
0 - 0
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
ERT
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
0 - 0
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
ERT
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
0 - 0
Berliner AK 07 Berliner AK 07
ERT
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
0 - 0
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
ERT
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
0 - 0
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
ERT
Babelsberg 03 Babelsberg 03
0 - 0
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
ERT
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
0 - 0
Bischofswerdaer Bischofswerdaer
ERT
Altglienicke Altglienicke
0 - 0
Chemnitzer Chemnitzer
47'
Freiburg II Freiburg II
2 - 1
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
50'
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
1 - 1
FC Köln II FC Köln II
51'
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
1 - 0
Oberhausen Oberhausen
49'
Mainz 05 II Mainz 05 II
1 - 1
VfR Aalen VfR Aalen
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Forward Madison Forward Madison
1 - 0
North Carolina FC North Carolina FC
23:00
Greenville Triumph Greenville Triumph
- : -
Union Omaha Union Omaha
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Atlanta United FC Atlanta United FC
1 - 0
Montreal Impact Montreal Impact
MS
Philadelphia Union Philadelphia Union
1 - 0
New York Red Bulls New York Red Bulls
MS
Minnesota United FC Minnesota United FC
1 - 0
FC Dallas FC Dallas
MS
Colorado Rapids Colorado Rapids
3 - 1
Houston Dynamo Houston Dynamo
MS
Real Salt Lake Real Salt Lake
0 - 0
Nashville SC Nashville SC
MS
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
0 - 2
Portland Timbers Portland Timbers
21:00
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
- : -
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
23:00
FC Cincinnati FC Cincinnati
- : -
Inter Miami CF Inter Miami CF
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Hartford Athletic Hartford Athletic
1 - 1
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
MS
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
2 - 1
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
MS
New Mexico United New Mexico United
3 - 1
Austin Bold FC Austin Bold FC
22:00
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
- : -
Orange County SC Orange County SC
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Santa Rita Santa Rita
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
17:00
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:30
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
17:30
Interclube Interclube
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
18:00
Williete Williete
- : -
Progresso Progresso
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
CA Mitre CA Mitre
1 - 2
Agropecuario Agropecuario
17:00
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
Almagro Almagro
21:00
Almirante Brown Almirante Brown
- : -
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
21:00
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
Deportivo Moron Deportivo Moron
21:00
San Telmo San Telmo
- : -
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
21:00
Guillermo Brown Guillermo Brown
- : -
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
22:00
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
- : -
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
PS
Colon Santa Fe Colon Santa Fe
6 - 4
Talleres Talleres
18:00
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
- : -
Racing Club Racing Club
23:30
Boca Juniors Boca Juniors
- : -
River Plate River Plate
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Melbourne City Melbourne City
2 - 2
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
MS
Adelaide United Adelaide United
1 - 0
Brisbane Roar Brisbane Roar
MS
Perth Glory Perth Glory
5 - 1
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Valentine FC Valentine FC
0 - 4
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
MS
Charlestown Azzurri Charlestown Azzurri
1 - 1
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
SC Wanderers SC Wanderers
3 - 1
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
MS
Queensland Lions Queensland Lions
0 - 1
Peninsula Power Peninsula Power
MS
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
1 - 4
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
MS
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
5 - 1
Redlands City Devils Redlands City Devils
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
1 - 1
Rockdale Ilinden Rockdale Ilinden
MS
Sydney United Sydney United
3 - 1
Sydney Olympic Sydney Olympic
MS
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
0 - 1
Blacktown City Blacktown City
MS
Sydney II Sydney II
3 - 3
Marconi Stallions Marconi Stallions
AVUSTURYA 1. LİGİ
38'
Amstetten Amstetten
2 - 0
Rapid Wien II Rapid Wien II
38'
BW Linz BW Linz
1 - 0
Austria Wien II Austria Wien II
37'
Kapfenberg Kapfenberg
0 - 0
Dornbirn Dornbirn
38'
Austria Lustenau Austria Lustenau
0 - 1
FC Liefering FC Liefering
37'
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
1 - 1
Grazer AK Grazer AK
38'
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
0 - 2
SV Lafnitz SV Lafnitz
38'
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
0 - 0
SV Horn SV Horn
37'
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
0 - 1
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
İPT
Ried (A) Ried (A)
0 - 0
Allerheiligen Allerheiligen
İPT
Union Gurten Union Gurten
0 - 0
Spittal Spittal
İPT
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
0 - 0
Stadl-Paura Stadl-Paura
İPT
Hertha Wels Hertha Wels
0 - 0
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
İPT
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
0 - 0
FC Wels FC Wels
İPT
Stripfing Stripfing
0 - 0
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
18:00
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
18:00
LASK Linz LASK Linz
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
BAE BAŞKANLIK KUPASI
18:35
Al-Ahli Dubai Al-Ahli Dubai
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
BELARUS 1. LİGİ
16:30
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
FC Minsk FC Minsk
20:30
Dinamo Brest Dinamo Brest
- : -
FK Gomel FK Gomel
BELARUS 2. LİGİ
MS
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
2 - 0
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
5'
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
0 - 0
Slonim 2017 Slonim 2017
18:00
Volna Volna
- : -
Orsha Orsha
BELÇİKA 1. LİGİ
76'
Oostende Oostende
0 - 4
AA Gent AA Gent
17:00
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Standard Liege Standard Liege
19:30
Club Brugge Club Brugge
- : -
Antwerp Antwerp
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
18:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
18:00
Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kakanj
- : -
Sarajevo Sarajevo
18:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Borac Borac
18:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
18:00
Tuzla City Tuzla City
- : -
Velez Velez
18:00
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
- : -
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
BREZİLYA BAİANO
22:00
Alagoinhas Atletico Clube Alagoinhas Atletico Clube
- : -
Bahia de Feira Bahia de Feira
BREZİLYA CARİOCA
MS
Fluminense Fluminense
1 - 1
Flamengo Flamengo
17:05
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Vasco da Gama Vasco da Gama
BREZİLYA CATARİNENSE
22:00
Marcilio Dias Marcilio Dias
- : -
Chapecoense Chapecoense
BREZİLYA GAUCHO
22:00
Internacional Internacional
- : -
Gremio Gremio
BREZİLYA MARANHENSE
22:00
Sampaio Correa Sampaio Correa
- : -
Moto Club Moto Club
BREZİLYA PARAENSE
4'
Tuna Luso Tuna Luso
0 - 0
Paysandu Paysandu
BREZİLYA PARAİBANO
22:00
Sao Paulo Crystal Sao Paulo Crystal
- : -
Nacional-PB Nacional-PB
BREZİLYA PERNAMBUCANO
22:00
Sport Recife Sport Recife
- : -
Nautico Nautico
BREZİLYA PİAUİENSE
48'
Fluminense PI Fluminense PI
0 - 1
Tiradentes PI Tiradentes PI
48'
AED Altos AED Altos
0 - 0
Picos PI Picos PI
48'
Parnahyba Parnahyba
0 - 0
River AC River AC
48'
4 de Julho EC 4 de Julho EC
1 - 1
Flamengo PI Flamengo PI
BREZİLYA POTİGUAR
21:00
Palmeira da Una Palmeira da Una
- : -
CE Forca E Luz CE Forca E Luz
21:00
ACD Potiguar ACD Potiguar
- : -
Abc FC Abc FC
22:00
America Natal America Natal
- : -
Globo FC Globo FC
BULGARİSTAN 1. LİGİ
20:15
Beroe Beroe
- : -
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
CAF KONFEDERASYON KUPASI
8'
Orlando Pirates Orlando Pirates
0 - 0
Raja Casablanca Raja Casablanca
6'
Cotonsport Cotonsport
0 - 0
Jaraaf Jaraaf
19:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
JS Kabylie JS Kabylie
19:00
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Enyimba Enyimba
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
18:00
RC Relizane RC Relizane
- : -
ES Setif ES Setif
18:00
NC Magra NC Magra
- : -
As Ain M'lila As Ain M'lila
19:00
CS Constantine CS Constantine
- : -
Paradou AC Paradou AC
19:00
WWA Tlemcen WWA Tlemcen
- : -
ASO Chlef ASO Chlef
19:00
USM Alger USM Alger
- : -
JS Saoura JS Saoura
19:00
USM Bel Abbes USM Bel Abbes
- : -
CABB Arréridj CABB Arréridj
19:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
- : -
US Biskra US Biskra
ÇEKYA 1. LİGİ
6'
Pardubice Pardubice
0 - 0
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
8'
Teplice Teplice
0 - 0
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
18:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
- : -
Sparta Prag Sparta Prag
20:30
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Karvina Karvina
ÇEKYA 2. LİGİ
50'
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
0 - 0
MFK Chrudim MFK Chrudim
18:00
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
- : -
Hradec Kralove Hradec Kralove
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
0 - 0
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
ERT
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
0 - 0
Slovacko B Slovacko B
ERT
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
0 - 0
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
ERT
Uhersky Brod Uhersky Brod
0 - 0
Zlin B Zlin B
ERT
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
0 - 0
SK Hanacka SK Hanacka
ERT
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
0 - 0
MFK Vyskov MFK Vyskov
ERT
Znojmo Znojmo
0 - 0
Slovan Rosice Slovan Rosice
ERT
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
0 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
ERT
Unicov Unicov
0 - 0
Hlucin Hlucin
ÇİN 2. LİGİ
MS
Heilongjiang Lava Spring Heilongjiang Lava Spring
1 - 0
Shenyang Urban Shenyang Urban
75'
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
1 - 2
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
75'
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
0 - 0
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
ÇİN SÜPER LİGİ
MS
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
3 - 0
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
15:00
Beijing Guoan Beijing Guoan
- : -
Hebei FC Hebei FC
DANİMARKA 1. LİGİ
52'
Skive Skive
0 - 0
Fremad Amager Fremad Amager
8'
FC Helsingor FC Helsingor
0 - 0
Fredericia Fredericia
DANİMARKA 2. LİGİ
MS
Avarta Avarta
2 - 2
Tårnby Tårnby
DANİMARKA SÜPER LİGİ
MS
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 1
Randers Randers
48'
Aalborg Aalborg
0 - 1
Horsens Horsens
17:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
- : -
Brondby Brondby
19:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
EKVADOR PRİMERA
MS
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
0 - 1
Delfin Delfin
MS
Emelec Emelec
1 - 0
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
22:00
Manta Manta
- : -
Deportivo Macara Deportivo Macara
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
Santa Tecla Santa Tecla
0 - 1
CD FAS CD FAS
ESTONYA 1. LİGİ
52'
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
0 - 0
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
ESTONYA 2. LİGİ
MS
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
1 - 6
FC Nomme United FC Nomme United
MS
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
1 - 0
FC Elva FC Elva
MS
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
0 - 1
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
- : -
07 Vestur 07 Vestur
17:00
Vikingur Vikingur
- : -
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
17:00
NSI Runavik NSI Runavik
- : -
HB Torshavn HB Torshavn
17:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
B68 Toftir B68 Toftir
17:00
Fuglafjordur Fuglafjordur
- : -
EB/Streymur EB/Streymur
FAS PREMİER LİGİ
ERT
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
0 - 0
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
ERT
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
0 - 0
Raja Casablanca Raja Casablanca
20:00
FUS Rabat FUS Rabat
- : -
MCO Oujda MCO Oujda
22:15
MAS Fès MAS Fès
- : -
Renaissance de Berkane Renaissance de Berkane
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
ERT
Ilves II Ilves II
0 - 0
VJS VJS
18:30
GBK GBK
- : -
PS Kemi PS Kemi
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
17:00
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
PK 35 PK 35
18:30
Gnistan Gnistan
- : -
Musa Pori Musa Pori
18:30
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
FRANSA LİGUE 1
22:00
Marsilya Marsilya
- : -
Angers Angers
22:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Reims Reims
22:00
Nice Nice
- : -
Strasbourg Strasbourg
22:00
Lorient Lorient
- : -
Metz Metz
22:00
Nimes Olympique Nimes Olympique
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
22:00
Montpellier Montpellier
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
22:00
Monaco Monaco
- : -
Rennes Rennes
22:00
Lille Lille
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
22:00
Dijon Dijon
- : -
Nantes Nantes
22:00
Bordeaux Bordeaux
- : -
Lens Lens
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
1 - 1
Iztapa Iztapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
- : -
Richards Bay Richards Bay
16:00
TS Sporting FC TS Sporting FC
- : -
Uthongathi FC Uthongathi FC
16:00
Steenberg United Steenberg United
- : -
JDR Stars JDR Stars
16:00
Free State Stars Free State Stars
- : -
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
16:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
Polokwane City Polokwane City
16:00
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
- : -
Cape Umoya United F.C. Cape Umoya United F.C.
16:00
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
- : -
Royal AM Royal AM
16:00
Bizana Pondo Chiefs Bizana Pondo Chiefs
- : -
Pretoria Callies Pretoria Callies
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Nea Salamis Nea Salamis
- : -
Pafos FC Pafos FC
20:00
Enosis Paralimni Enosis Paralimni
- : -
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
GÜNEY KORE 2. LİGİ
ERT
Busan I'Park Busan I'Park
0 - 0
Chungnam Asan Chungnam Asan
MS
Anyang Anyang
0 - 1
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
2 - 2
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
MS
Changwon City Changwon City
1 - 2
Gimhae Gimhae
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Jeju United Jeju United
1 - 2
Daegu Daegu
MS
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
1 - 1
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
48'
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
0 - 0
Dila Gori Dila Gori
50'
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
1 - 0
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
17:00
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
FC Telavi FC Telavi
17:00
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
- : -
Samtredia Samtredia
17:00
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
- : -
Saburtalo Saburtalo
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
8'
Varazdin Varazdin
0 - 0
Rijeka Rijeka
18:05
Sibenik Sibenik
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
20:10
HNK Gorica HNK Gorica
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
37'
Vitesse Vitesse
0 - 1
Ajax Ajax
38'
VVV Venlo VVV Venlo
0 - 1
Emmen Emmen
36'
PEC Zwolle PEC Zwolle
0 - 0
Groningen Groningen
38'
Willem II Willem II
0 - 0
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
37'
Utrecht Utrecht
1 - 0
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
36'
Twente Twente
0 - 1
ADO Den Haag ADO Den Haag
38'
Heerenveen Heerenveen
0 - 2
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
37'
Feyenoord Feyenoord
0 - 0
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
37'
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
0 - 0
Heracles Almelo Heracles Almelo
HONG KONG 1. LİG
MS
Southern District Southern District
2 - 1
Happy Valley Happy Valley
MS
Resources Capital Resources Capital
0 - 6
BC Rangers BC Rangers
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS
Crystal Palace Crystal Palace
3 - 2
Aston Villa Aston Villa
3'
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
0 - 0
Wolverhampton Wolverhampton
18:30
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Liverpool Liverpool
21:00
Everton Everton
- : -
Sheffield United Sheffield United
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
MS
Stockport County Stockport County
2 - 2
Torquay United Torquay United
İRAN 1. LİGİ
17:50
Sepahan Sepahan
- : -
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
17:55
Saipa Saipa
- : -
Paykan Paykan
17:55
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
- : -
Machine Sazi Machine Sazi
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
MS
Motherwell Motherwell
1 - 2
Ross County Ross County
MS
St Mirren St Mirren
0 - 0
Dundee United Dundee United
MS
Hamilton Hamilton
0 - 2
Kilmarnock Kilmarnock
İSPANYA 2. LİG B
MS
El Ejido El Ejido
1 - 3
Las Palmas B Las Palmas B
MS
Granada B Granada B
1 - 0
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
MS
Orihuela CF Orihuela CF
1 - 3
UE Olot UE Olot
MS
Yeclano Yeclano
4 - 2
Marino Marino
MS
CD Ebro CD Ebro
1 - 0
Real Union Real Union
MS
Lealtad Lealtad
2 - 2
Pontevedra Pontevedra
MS
Ejea Ejea
1 - 2
Portugalete Portugalete
MS
SCR Pena Deportiva SCR Pena Deportiva
1 - 3
Espanyol B Espanyol B
MS
SD Tarazona SD Tarazona
2 - 1
Laredo Laredo
MS
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
2 - 3
Marbella Marbella
MS
Socuellamos Socuellamos
3 - 0
Getafe B Getafe B
MS
CD Covadonga CD Covadonga
1 - 2
Salamanca UDS Salamanca UDS
PS
UCAM Murcia UCAM Murcia
7 - 6
Barcelona B Barcelona B
UZS
Ibiza Ibiza
0 - 0
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
MS
CD Villarrobledo CD Villarrobledo
1 - 2
UD Poblense UD Poblense
18:00
Haro Deportivo Haro Deportivo
- : -
Barakaldo Barakaldo
18:00
Real Oviedo B Real Oviedo B
- : -
Coruxo F.C. Coruxo F.C.
18:00
Sporting Gijon B Sporting Gijon B
- : -
Guijuelo Guijuelo
19:00
Izarra Izarra
- : -
Leioa Leioa
19:30
CF La Nucia CF La Nucia
- : -
Llagostera Llagostera
21:00
Melilla Melilla
- : -
Atletico Madrid B Atletico Madrid B
21:15
Badajoz Badajoz
- : -
Zamora Zamora
21:15
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
21:45
Villarrubia CF Villarrubia CF
- : -
Las Rozas Las Rozas
İSPANYA LA LİGA
19:30
Valencia Valencia
- : -
Eibar Eibar
19:30
Real Betis Real Betis
- : -
Huesca Huesca
19:30
Villarreal Villarreal
- : -
Sevilla Sevilla
19:30
Cadiz Cadiz
- : -
Elche Elche
19:30
Getafe Getafe
- : -
Levante Levante
19:30
Real Sociedad Real Sociedad
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
19:30
Barcelona Barcelona
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
19:30
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
- : -
Real Madrid Real Madrid
19:30
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Osasuna Osasuna
19:30
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Granada Granada
İSPANYA LA LİGA 2
51'
Sabadell Sabadell
0 - 1
Tenerife Tenerife
17:00
Fuenlabrada Fuenlabrada
- : -
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
21:45
Mallorca Mallorca
- : -
Alcorcón Alcorcón
22:30
Leganes Leganes
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
İSVEÇ 1. LİGİ
17:00
IFK Luleå IFK Luleå
- : -
Hammarby TFF Hammarby TFF
17:00
Karlstad Karlstad
- : -
Sandvikens IF Sandvikens IF
17:00
Assyriska FF Assyriska FF
- : -
Dalkurd FF Dalkurd FF
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
18:30
Hammarby Hammarby
- : -
Djurgarden Djurgarden
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
1 - 0
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
İTALYA SERİE A LİGİ
MS
Fiorentina Fiorentina
0 - 2
Napoli Napoli
5'
Benevento Benevento
0 - 0
Crotone Crotone
6'
Udinese Udinese
0 - 0
Sampdoria Sampdoria
19:00
Parma Parma
- : -
Sassuolo Sassuolo
21:45
Milan Milan
- : -
Cagliari Cagliari
İTALYA SERİE C LİGİ
18:30
Triestina Triestina
- : -
Virtus Verona Virtus Verona
İZLANDA PREMİER LİGİ
22:15
Leiknir R. Leiknir R.
- : -
Fylkir Fylkir
22:15
Vikingur R. Vikingur R.
- : -
Breidablik Breidablik
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 - 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
MS
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 - 3
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
1 - 0
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
MS
Omiya Ardija Omiya Ardija
0 - 0
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
MS
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
1 - 0
Ehime FC Ehime FC
MS
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
2 - 0
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
MS
Machida Zelvia Machida Zelvia
2 - 1
Albirex Niigata Albirex Niigata
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Grulla Morioka Grulla Morioka
0 - 2
FC Gifu FC Gifu
MS
Imabari Imabari
1 - 1
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
MS
Yokohama Sports Yokohama Sports
0 - 2
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
MS
Kataller Toyama Kataller Toyama
3 - 0
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
MS
Fukushima United Fukushima United
2 - 0
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
MS
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
2 - 0
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
06:00
Puntarenas FC Puntarenas FC
- : -
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
LİTVANYA A LYGA
52'
Suduva Suduva
2 - 0
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
17:00
Racing FC Racing FC
- : -
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
17:00
Rodange Rodange
- : -
Fola Esch Fola Esch
17:00
UNA Strassen UNA Strassen
- : -
Dudelange Dudelange
17:00
US Mondorf US Mondorf
- : -
Wiltz 71 Wiltz 71
17:00
US Hostert US Hostert
- : -
Swift Hesperange Swift Hesperange
17:00
Differdange 03 Differdange 03
- : -
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
17:00
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
- : -
Victoria Rosport Victoria Rosport
19:00
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
- : -
Union Titus Petange Union Titus Petange
MACARİSTAN 2. LİGİ
18:00
Budaors FC Budaors FC
- : -
DEAC DEAC
18:00
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
- : -
Csakvári TK Csakvári TK
18:00
Pecsi Pecsi
- : -
Soroksár Soroksár
18:00
BFC Siofok BFC Siofok
- : -
Szentlorinc Szentlorinc
18:00
Szeged Szeged
- : -
Kazincbarcikai Kazincbarcikai
18:00
Ajka Ajka
- : -
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
18:00
Kaposvar Kaposvar
- : -
Dorogi Dorogi
19:30
Debreceni Debreceni
- : -
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
19:30
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
- : -
Gyor Gyor
19:30
Gyirmot Gyirmot
- : -
Bekescsaba Bekescsaba
MAKEDONYA 1. LİGİ
17:00
Renova Renova
- : -
Rabotnicki Rabotnicki
17:00
FK Vardar FK Vardar
- : -
Makedonija GP Makedonija GP
17:00
Akademija Pandev Akademija Pandev
- : -
Borec Borec
17:00
Pelister Pelister
- : -
Belasica Belasica
17:00
Shkendija 79 Shkendija 79
- : -
FC Shkupi FC Shkupi
17:00
FK Sileks FK Sileks
- : -
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Morelia Monarcas Morelia Monarcas
2 - 2
Tepatitlan Tepatitlan
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Puebla Puebla
1 - 0
Atlas Atlas
MS
Cruz Azul Cruz Azul
3 - 1
Toluca Toluca
MOLDOVA 1. LİGİ
8'
Floresti Floresti
0 - 0
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
18:00
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
- : -
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Wikki Tourist Wikki Tourist
- : -
Nasarawa United Nasarawa United
18:00
Dakkada Dakkada
- : -
Akwa United Akwa United
18:00
Kwara United Kwara United
- : -
Plateau United Plateau United
ERT
Abia Warriors Abia Warriors
0 - 0
Enyimba Enyimba
18:00
Sunshine Stars Sunshine Stars
- : -
Jigawa Golden Stars Jigawa Golden Stars
18:00
Enugu Rangers Enugu Rangers
- : -
Rivers United Rivers United
18:00
Heartland Owerri Heartland Owerri
- : -
Katsina United Katsina United
18:00
Warri Wolves FC Warri Wolves FC
- : -
MFM MFM
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
- : -
Ifeanyi Uba Ifeanyi Uba
18:00
Kano Pillars Kano Pillars
- : -
Adamawa United Adamawa United
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Cacique Diriangen FC Cacique Diriangen FC
3 - 0
Walter Ferretti Walter Ferretti
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Alta Alta
0 - 0
Tromsdalen Tromsdalen
ERT
Skeid Skeid
0 - 0
Kjelsas Kjelsas
ERT
Asker Asker
0 - 0
Baerum Baerum
ERT
Brattvag Brattvag
0 - 0
Hodd Hodd
ERT
Kongsvinger Kongsvinger
0 - 0
Eidsvold TF Eidsvold TF
ERT
Vard Haugesund Vard Haugesund
0 - 0
Egersunds Egersunds
ERT
FK Arendal FK Arendal
0 - 0
Notodden Notodden
ERT
Fløy Fløy
0 - 0
Fram Larvik Fram Larvik
ERT
Kvik Halden Kvik Halden
0 - 0
Moss Moss
NORVEÇ ELİTESERİEN
7'
Viking Viking
0 - 0
Tromso Tromso
8'
Valerenga Valerenga
0 - 0
Kristiansund BK Kristiansund BK
7'
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
0 - 0
Haugesund Haugesund
19:00
Stromsgodset Stromsgodset
- : -
Lillestrom Lillestrom
19:00
Sandefjord Sandefjord
- : -
Mjondalen Mjondalen
19:00
Bodo Glimt Bodo Glimt
- : -
Rosenborg Rosenborg
21:00
Molde Molde
- : -
Brann Brann
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Sol de America Sol de America
0 - 2
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
MS
12 de Octubre 12 de Octubre
1 - 1
Guairena FC Guairena FC
PERU PRİMERA - APERTURA
MS
Cienciano Cienciano
0 - 1
Universidad San Martin Universidad San Martin
19:00
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
FBC Melgar FBC Melgar
23:30
Sporting Cristal Sporting Cristal
- : -
Sport Huancayo Sport Huancayo
POLONYA 1. LİGİ
MS
Widzew Lodz Widzew Lodz
1 - 1
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
20:10
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
20:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
- : -
LKS Lodz LKS Lodz
POLONYA 2. LİGİ
20:44
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
POLONYA EKSTRAKLASA
18:30
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
18:30
Piast Gliwice Piast Gliwice
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
18:30
Wisla Plock Wisla Plock
- : -
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
18:30
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
18:30
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
18:30
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Stal Mielec Stal Mielec
18:30
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
18:30
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS
Sporting Covilha Sporting Covilha
3 - 2
Estoril Estoril
8'
Penafiel Penafiel
0 - 0
Vizela Vizela
17:00
FC Porto B FC Porto B
- : -
Feirense Feirense
17:00
Casa Pia Casa Pia
- : -
Varzim Varzim
18:30
Academica Academica
- : -
Benfica B Benfica B
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:00
Famalicao Famalicao
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
19:00
Belenenses Belenenses
- : -
Santa Clara Santa Clara
22:00
Maritimo Maritimo
- : -
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
ROMANYA LİGA 1
MS
UTA Arad UTA Arad
1 - 0
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
16:30
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
- : -
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
22:00
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
- : -
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
Rubin Kazan Rubin Kazan
1 - 1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
MS
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
3 - 2
CSKA Moskova CSKA Moskova
MS
Tambov Tambov
1 - 5
Zenit Zenit
MS
Khimki Khimki
0 - 0
PFC Sochi PFC Sochi
MS
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
1 - 0
Ural S.O Ural S.O
MS
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
2 - 2
Spartak Moskova Spartak Moskova
MS
Rostov Rostov
1 - 3
FC Krasnodar FC Krasnodar
4'
Ufa Ufa
0 - 0
Arsenal Tula Arsenal Tula
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Geylang United Geylang United
2 - 5
Hougang United Hougang United
MS
Lion City Sailors Lion City Sailors
3 - 1
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Zilina Zilina
SLOVENYA 1. LİGİ
18:15
NK CM Celje NK CM Celje
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
21:00
Domzale Domzale
- : -
Koper Koper
TACİKİSTAN 1. LİGİ
15:00
FK Eskhata FK Eskhata
- : -
Istiqlol Dushanbe Istiqlol Dushanbe
15:00
Dushanbe 83 Dushanbe 83
- : -
Istaravshan Istaravshan
TFF 2. LİG
8'
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
0 - 0
Kırklarelispor Kırklarelispor
8'
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
0 - 0
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
20:00
Sakaryaspor Sakaryaspor
- : -
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
20:00
Kocaelispor Kocaelispor
- : -
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
UEFA KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
22:00
Chelsea (K) Chelsea (K)
- : -
Barcelona (K) Barcelona (K)
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Montevideo City Montevideo City
0 - 1
Sud America Sud America
21:00
Rentistas Rentistas
- : -
Fenix Fenix
23:15
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
- : -
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
ÜRDÜN 1. LİGİ
18:00
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
- : -
FC Ma'an FC Ma'an
20:30
Sahab Sahab
- : -
Al-Ramtha Al-Ramtha
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
0 - 0
Gran Valencia Gran Valencia
MS
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
1 - 0
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
23:00
Aragua FC Aragua FC
- : -
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
19:30
AEK AEK
- : -
Aris Aris
19:30
PAOK PAOK
- : -
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
19:30
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
Olympiakos Olympiakos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
62'
Diagoras Diagoras
3 - 4
Ionikos Ionikos
67'
Xanthi Xanthi
0 - 1
Ergotelis Ergotelis
62'
Levadiakos Levadiakos
2 - 0
PAE Chania PAE Chania
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 53 85
2 Sakaryaspor 35 30 66
3 Kırşehir Belediyespor 35 23 65
4 Kırklarelispor 35 26 63
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 23 63
6 Bodrumspor 35 27 58
7 Etimesgut Belediyespor 35 26 58
8 Turgutluspor 35 -9 52
9 Karacabey Belediyespor 35 9 49
10 Tarsus İdman Yurdu 35 6 49
11 Serik Belediyespor 35 1 49
12 Pendikspor 35 11 47
13 Pazarspor 35 0 47
14 Bayburt Özel İdarespor 35 -10 44
15 Sivas Belediyespor 35 4 40
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 -2 39
17 GMG Kastamonuspor 35 -20 36
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 -33 29
19 Mamak FK 35 -78 24
20 Kardemir Karabükspor 35 -87 2