" "

Kimin piçisiniz? « Yeniufuk Gazetesi

10 Ağustos 2022 - 10:34

Kimin piçisiniz?

Kimin piçisiniz?
Son Güncelleme :

10 Temmuz 2017 - 7:00

Kutsal Kitaptaki bilgilere bakıldığında At Kavmi’nin devamı olan insanların karakteri de rakım olarak çok düşüktür. Halen dünyanın pekçok yerinde Lut Kavmi’ndekine benzer şekilde ahlaki yozlaşmalar yaşanmaktadır. Ülkemizde de sıkça rastlıyoruz! Bu sığırların soyu, sanırım Lut Kavmi’nden gelmektedir.  Erkekliği yalnızca bacaklarının arasındakiyle ölçen sapıklar, kavmi Lut’un ırkları, insanların cılkları, kendisini devaynasında gören böcekler, kafası sadece belden aşağı çalışan manyaklar, nabızları belli uzantıda atan evrimleşememiş mahlûklar, iki ayaklı sürüler, tiksiniyorum sizden. Allah belanızı versin, nedir sizin zihniyetinizden çektiğimiz! Bu ülkede sizin gibilerle aynı havayı solduğum için utanıyorum. Ne yazık ki bu hastalıklı düşünceleri taşıyan tonlarcası var çevremizde!
Bakıldığında benzeri pislikler, bir de cennetten yer umup huri hayal ederler Allah bilir. Tez gitsinler, zebanilerden harem kuruldu dörtgözle bekleniyorlar! Dünyadaki ahlaksızlıkları bitti sıra cenneti itibarsızlaştırmaya geldi çünkü.
Cennette katillere kerhane mi var soysuzlar!
Kendi pezevenkliklerini (haşa )Rabbil Aleminin adına tasarrufta bulunma imansızlığını sergileyip adilik yapıyorlar. Caniler, cennette sözde ödüllendiriliyorlar bunların kıt itikatlarıyla!  Sürekli övündükleri, onunla erkekliklerini ölçtükleri o malum yerlerini kesip orta yerde cümlealem önünde sallandırmalılar bence!
Cinayet, dinimizde en büyük günahlardan biridir. Ne yazık ki din adına terör, cinayet, taciz, tecavüz koşut gidiyor ülkemizde. Hem de kendi kafalarından uydurdukları İslamiyet esaslarına göre yargılayıp hüküm veriyorlar kendinibilmez küstâhlar!

Tecavüz, cinayet din adına katliam derken sonunda sığınmacı 20 yaşındaki 9 aylık hamile anneye tecavüz edip karnındaki bebeğini ve 11 aylık evladını gözlerini kırpmadan öldürüp katletti dinsiz imansızlar! Geride acılı bir baba ve utançla insanlık kaldı. Hem ülkemiz, hem toplumumuz tümden yara aldı ahlaksızların yüzünden.

Siz kimin dölü, kimin doğurduğu, kimin piçisiniz?  Yüzkaraları!

Sonsöz: Umarım bu tür eyleme geçen şerefsizler, en kısa süre içinde yargılanıp en ağır bir biçimde cezalandırılırlar.
Gerçi benim gönlüm, bu olayı namus cinayetinden içeriye girenlere bırakmaktan yana ya da ortaçağdaki gibi ibret olsun diye vahşi hayvanlara atacaksınız ki parçalasınlar!

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.