![Akın: “İlçemizi daha güzel ve daha yaşanılır bir kent haline getireceğiz”](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/CEKEREK-e1701184262441.jpg)
Çekerek için projelerini açıklamaya hazırlanan Serhat Akın, ilçenin potansiyelini daha iyi değerlendirerek sürdürülebilir kalkınmayı hedeflediğini vurguladı.
Belediye Başkan Aday Adayı genç İş İnsanı Serhat Akın, yaptığı açıklamada, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin Yozgat’a ve ülkeye hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Açıklamasında birlik beraberlik mesajı veren Genç İş İnsanı Serhat Akın, “Rabbim kime nasip ederse, kime hayırlı ise ona nasip etsin dileklerimi iletiyorum. Biz ve bütün adaylar aynı yolun yolcusuyuz. AK Parti çatısı altında hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte birleştirici oluruz. Birleştirici olursak var oluruz, ayrıştırıcı olursak yok oluruz. Temennim biz aynı partinin çatısı altında hep beraber tek yumruk olarak adaylık sürecinde de aynı ilkeyle devam edebilmek önemli. Adayımız açıklandıktan sonra da her kim olursa aynı şekilde hep birlikte destekleyelim. Rabbim kimin hakkında hayırlıysa ona nasip etsin. Çünkü talip olduğumuz makam beytülmaldır. Beytülmal devlet hazinesidir. Belediye başkanı da şehrülemindir. Şehrülemin şehrin emanetçisi ve emin olan kişidir. Rabbim kimi hayırlı görüyorsa ona nasip etsin.”ifadelerini kullandı.
/ Haber Merkezi