![Alkışlar Çelik’e](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/hüseyin-çelik-Small.jpg)
Yozgatspor’un golcüsü Hüseyin kazanılan penaltıyı taraftarın tezahüratı sonrasında takımın genç ismi Seyit’e bırakarak gönülleri de fethetti.
Yozgatspor’da ki ilk sezonunu yaşamasına rağmen formaya olan bağlılığını henüz ilk günlerden itibaren gösteren, attığı gollerle takımına önemli puanlar kazandıran ve zirvede yer almasında önemli pay sahibi olan Hüseyin Çelik Safranbolu Belediyespor maçında da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Takımının ilerideki en büyük silahı olan ve rakip defansı hayli yoran Hüseyin Çelik üç gol atıp, birçok pozisyona girdiği maçın en kral hareketini 78’inci dakikada kendisinin düşürülmesi ile kazanılan penaltı vuruşu sırasında yaptı.
Taraftarın penaltı atışını kullanması için büyük tezahürat yapması sonrasında takımın penaltıcısı olmasına rağmen bu beklentilere Seyit’e atışı bırakarak karşılık veren Hüseyin gönüllere de taht kurdu.
Takımın en genç isminin Kırmızı Siyahlı forma altındaki ilk golüne imza atmasına vesile olan başarılı oyuncu hem takım arkadaşları hem de taraftarın büyük takdirini topladı. Kendisine bu jesti yapan abisine teşekkür eden Seyit’in ardından taraftar da golcü oyuncuyu dakikalarca alkışladı.