![Asfalt çalışmaları sürüyor](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/sorgun-Small.jpg)
Sorgun Belediyesi, eskiyen ve bozulan yollardaki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.
İçinde bulunulan kış mevsimi dolayısıyla belediye sınırları içerisinde bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını sürdüren Sorgun Belediyesi, sıcak asfalt çalışmasına tüm hızıyla devam ediyor.
Göreve geldiğinde Sorgun’un önemli sorunlarından birisinin asfalt konusunda yaşandığını belirten Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz, “sürekli kalitemizi artırarak yaptığımız asfalt çalışmalarımız hızla devam ediyor. İçinde bulunduğumuz kış mevsimi sebebiyle yağışlar başlamadan vatandaşlarımıza kış mevsimini daha rahat geçirmeleri ve araçları konusunda sıkıntı yaşamamaları için tüm yollarımızı güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyoruz. Alt yapısı biten bütün yollarımızda asfalt çalışmaları yapıyoruz. Yol çalışmaları bizim için çok önemli. Bu yüzden bütün ara sokaklar ve ana caddelerde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sorgun’umuza yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz. Sorgun’u cazibe merkezi haline getirecek projelerimizin yanı sıra alt ve üst yapı çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz” dedi.