![Bozdağ: Yozgatlı’lara teşekkür ediyorum](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/10/BEKİR-BOZDAĞ-Small.jpg)
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’a destek ziyaretleri sürüyor.
Sorgun’daki sivil toplum örgütü başkanları ile Ensar Vakfı Yozgat Şubesi yöneticileri Bozdağ’ı ziyaret ederek “Arkanızdayız” mesajı verdi.
Bozdağ ziyaretler sırasında yaptığı açıklamalarda”Yozgat’ın yüzde 99’undan fazlası bizim yanımızda durdu. Bütün Yozgatlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız yaptığı değerlendirme ile bizi onurlandırdı. Hem şahsımızı hem de Yozgatı onurlandırdı. Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.