![Bulut’tan KOSGEB’e tepki](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2016/12/kosgeb-Small.jpg)
SMMMO Başkanı Bulut, KOSGEB’e tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Nefes kredisi sloganıyla 50.000 TL faizsiz kredi verilecek diyerek ekonomik sıkıntıda olan esnafı heveslendirip, müracaat için milleti günlerdir çalışmayan internet sitesi başında bekçi eden KOSGEB lütfen internet sitenizi işler hale getirin. Kredi Türkiye genelinde 15.Bin kişiye verilecektir.
Krediyi verip vermemekteki kararmüracaat edilen bankanın inisiyatifindedir.
KOSGEB, sadece kullanılan kredinin faizini karşılamakla yükümlüdür. Müracaatın ne zaman sona ereceğini lütfen söyleyin. Bankalar ve kOSGEB , müracaat eden esnafa gidin muhasebeciniz işlemlerinizi yapsın demek yerine bilgilendirmede yardımcı olmalı.
Mali müşavir arkadaşlar hiç bir kurumun elemanı değildir” diye tepkisini dile getirdi.