![Dernek başkan ve üyelerinden Yozgat Valisi Özkan’a ziyaret](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/ZIYARET1-1-e1701099836576.jpg)
Ziyarette, dernek yöneticileri Vali Özkan’a çalışmaları hakkında bilgi verirken, şehirdeki asayiş ve güvenlik hizmetlerine destek sağlama amacıyla gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi paylaştılar. Vali Özkan, dernek yöneticileriyle bir süre sohbet ederek, şehirdeki güvenlik ve asayiş konularında yapılabilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Vali Mehmet Ali Özkan, derneğin güvenlik güçleriyle işbirliği içinde şehirdeki huzur ve güvenliğin sağlanması adına önemli olduğunu ifade etti.
Ziyaretin ardından dernek yöneticileri, Vali Özkan’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. Vali Özkan’da ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür etti. / Haber Merkezi