![Hafızlık icazetlerini aldılar](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/MUFTULUK-e1701183731297.jpg)
Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, hafızlık eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere icazet belgelerini makamında takdim etti. Müftü Gülden, öğrencileri tebrik ederken, “Rabbim, Kur’an’a ve İslam’a hizmetten ayırmasın. Sizleri yetiştiren anne, baba ve hocalarımızı da tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
Müftü Gülden, bu öğrencilerin başarısıyla birlikte hem onları hem de ailelerini ve eğitimcilerini gururlandırdıklarını ifade etti. / Cemil MERMERTAŞ