![Hasar gören çitlerin onarımı yapıldı](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2017/01/onarım1-Small.jpg)
Sivas’ın Divriği ilçesinden bir yakınının cenaze törenine katıldıktan sonra Ankara’ya dönen tur otobüsü E-88 Karayolu Yozgat şehir geçişinde alt geçitte kaza yapmış ve 4 kişi yaralanmıştı. Gerçekleşen kazada yolcu otobüsü refüjde bulunan demir çitlere ve aydınlatma direğine çarparak durabilmişti. Kazanın ardından hasar gören demir çitlerin, onarımına ise karayolları ekipleri tarafından başlanıldı.