![“Hekime karşı şiddete hayır”](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/10/bü-1-Small.jpg)
Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Bozok Tıp Öğrencileri Birliği tarafından “Hekime Karşı Şiddete Hayır” konulu konferans düzenlendi.
Konferansa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferit Çiçekçioğlu, Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Mahmut Kılıç katıldı.
Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Yozgat Tabip Odası’nın desteği ile Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Kayseri Eski Tabip Odası Başkanı Profesör Doktor Suat Öktem konuşmacı olarak katıldı. ProgramdaTıp Fakültesi öğrencileri, hekime şiddet sonucu vefat eden tabiplerin hayat hikayelerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi.
Konferansın sonunda konuşmacılarakatkı ve katılımlarından dolayı teşekkür plaketi verildi.