![Jandarma geçit vermiyor](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/UYUSTURUCU-e1712492300636.jpg)
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu madde kullanımı ve satışıyla ilgili istihbarat çalışmaları çerçevesinde, Çekerek Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Aydıncık ilçesine bağlı bir köyde operasyon düzenledi.
Operasyonda, (İ.K.), (M.K.), (H.K.) ve (Y.A.) isimli şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.
Yapılan aramalarda ise 7 gram esrar, 3 adet ekstazi, 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 3 adet şarjör, 8 adet tabanca şarjörü ve 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.
Şüpheliler hakkında adli işlemlerin devam ettiği belirtilirken, Yozgat İl Jandarma Komutanlığı’nın uyuşturucu madde satıcılarına ve kullanıcılarına karşı mücadelesinin azim ve kararlılıkla sürdürüleceği vurgulandı. / Haber Merkezi