![Kayabaş Aday Adaylığı başvurusunu yaptı](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/bahri-2-Small.jpg)
Yozgat’ta çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdüren İşadamı Bahri Kayabaş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli ve İdareler Seçimi için Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını AK Parti İl Başkanlığına yaptı.
Müracaatı başvurusunu dün yapan İşadamı Kayabaş, AK Parti İl Başkanı Celal Köse’ye başvuru dosyasını teslim etti. Aday adaylarına çıkmış oldukları yolda başarılar dileyen İl Başkanı Celal Köse, “Aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Bizim için bütün aday adaylarımız hepsi birbirinden kıymetli ve değerlidir. Burada önemli olan bir ve beraber olarak Yozgat’ımız için ülkemiz için ve partimiz için canı gönülden çalışmaktır.”dedi.
İşadamı Bahri Kayabaş’ta aday adaylığı başvurusunu yaptığı belirterek, “Yozgat’a hizmet etmek için aday adayı oldum. Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan bu makamda kalındığı sürece içerisinde güzel hizmetler, güzel eserler bırakabilmektir.”ifadelerini kullandı.