![Kursiyer seçimi yapıldı](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/MUFTULUK-1.jpg)
İl Müftüsü Ali Gülden’in başkanlığını yaptığı komisyona İl Müftü Yardımcısı Mehmet Akif Karabulut ve Şube Müdürü İbrahim Çınar’ın katılımıyla gerçekleşti. Aydıncık ve Sorgun İlçelerinde görev yapan İmam-Hatip ve Müezzin Kayyımların kursiyer olarak katılacağı kurs 11 Aralık’ta başlayıp 3 ay süreyle devam edecek.
İl Müftüsü Ali Gülden, Sorgun ilçesindeki Yusuf Yaman Hafızlık Kursu’nu ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrencilerle sohbet eden İl Müftüsü Gülden, kurs hakkında görevlilerden bilgi aldı. /Haber Merkezi