![Merkez İlçede devir teslim yapıldı](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/merkez-ilce.jpg)
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) merkez ilçe başkanlığına atanan Av. Muhammed Ali Gün yapılan devir teslim töreni ile görevi devraldı.
Görev değişimi sırasında konuşma yapan Yozgat Belediye Başkanı ve AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Eski Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan’a hizmetleri için teşekkür ederek, yeni dönem için Muhammed Ali Gün’e başarılar diledi.
Hayırlı olması temennisinde bulunan AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş törende yapmış olduğu açıklamada, “’Önceki dönem İlçe Merkez Başkanımız Ahmet Gökhan’ a görevde olduğu sürece göstermiş olduğu üstün gayret, çaba ve çalışmalarından dolayı teşekkür eder, görevi devralan Av. Muhammed Ali Gün’e görevinde başarılar dileriz. Yozgat’ımıza, hemşehrilerimize ve teşkilatınıza hayırlara vesile olmasını dileriz’’ dedi. Haber Merkezi