![Miniklerin proje sergisi büyük beğeni topladı](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/ALTINKAYNAK-2.jpg)
Proje sergisi, öğrencilerin dilbilgisini ve kültürel zenginlikleri atık malzemeler aracılığıyla nasıl yaratıcı bir şekilde yansıtabileceğini gösterdi. Sergide, renkli ve özgün tasarımlarla hayat bulan deyimler ve atasözleri, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.
İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, sergiyi ziyaret ederek öğrencilerin çalışmalarını yakından inceledi. Altınkaynak, öğrencilerden proje hakkında detaylı bilgi alırken, serginin oluşmasında emek veren ve katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Altınkaynak, Eğitimde yaratıcılığın teşvik edilmesi ve öğrencilerin dil bilgisi konusundaki becerilerini geliştirmeye yönelik bu tür projelerin önemine vurgu yaptı.
Haber: Mehmet EROL