![Motosiklet sepetinde 3 çocuğu ile tehlikeli yolculuk](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2017/02/MOTOR-1-Small.jpg)
Sabah saatlerinde motosikletin sepetine 3 çocuğunu bindirerek tehlikeli yolculuk yapan kişiye vatandaşlarda tepki gösterdi. Genelde yük taşımada kullanılan elektrikli motosiklette yük yerine 3 tane küçük kız çocuğunu gören vatandaşlar, tepkilerini şöyle dile getirdi: “Bu soğuk havada üstelik başlarında koruyucu kask olmadan 3 çocuğu nereye götürüyor. Emniyet buna nasıl izin veriyor. Allah korusun olası bir kazada bu çocukların sorumluluğunu kim taşıyacak.”
Motosiklet sürücüsü tehlikeye ve vatandaşların şaşkın bakışlarına aldırış etmeden yoluna devam etti.