![Safranbolu’da Yurttaş dönemi](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tarık-yurttaş-Small.jpg)
Safranbolu Belediyespor tecrübeli teknik adam Tarık Yurttaş ile bir yıllık anlaşma sağladı.
Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden Safranbolu Belediyespor’un başına tecrübeli teknik adam Tarık Yurttaş getirildi. Yönetim ile bir araya gelen tecrübeli teknik adam kötü gidişatı durdurup takımı üst sıralara taşımak istiyor.
Camianın yakından tanıdığı tecrübeli Teknik adam Kardemir Karabükspor, Mersin İdmanyurdu, Kırşehirspor, Batman Petrolspor, Bağcılarspor takımlarında çalıştı. BAL’da ise ilk kez 2011 yılında Uşak İl Özel İdarespor takımında görev yaptı.