![Sapmaz: “Gençlerimizin destekçisiyiz”](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/TEKNOFEST-2-2.jpg)
Toplantıda, katılımcı ekiplerin hazırlıkları ve yarışmaya yönelik stratejileri masaya yatırıldı. Ekiplerin ihtiyaç duyduğu teknik destek, ekipman ve eğitim konuları da görüşüldü. Ayrıca, yarışma sürecinde karşılaşılabilecek sorunlara karşı çözüm yolları belirlendi. Gençlik Merkezi yetkilileri, katılımcı gençlere yarışma öncesinde ve sırasında destek olacaklarını ve ellerinden gelen her türlü yardımı sağlayacaklarını belirttiler. Ayrıca, gençlerin motivasyonlarını artırmak ve başarıya odaklanmalarını sağlamak için çeşitli etkinlikler düzenleneceği ifade edildi. Katılımcılar, yapılan toplantıdan oldukça memnun kaldıklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına dair kararlılıkla dolu olduklarını dile getirdiler. Teknofest’e katılacakları için heyecanlı olduklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalışacaklarını belirttiler.
Haber: Mehmet EROL