![Şerefli’den Genelsekreter Kocakaya’ya ziyaret](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/EGITIM-BIR-SEN-1.jpg)
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret’te, Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Genel Sekreter Kocakaya’yı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Şerefli, “Genel Sekreterimizi tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.
Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Kocakaya da ziyaretleri dolayısıyla Şerefli ve beraberindekilere teşekkür etti. Ziyaretin kendisine moral verdiğini belirten Kocakaya, “Bu güzel ziyaretiniz için teşekkür ederim. Yeni görevimde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” şeklinde konuştu. Nazife EKİCİ