![U14’de galip, Yerköy Volkan Spor](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/akdagmadenispor-3.jpg)
U14 Ligi’nde hafta sonu oynanan karşılaşmalar kapsamında Akdağmadeni Gücü Spor, evinde Yerköy Volkan Spor’u ağırladı.
Karşılıklı olarak centilmence oynanan karşılaşmada Akdağmadeni Gücü Spor U14 Takımı son dakikalarda yediği golle karşılaşmadan 4-3 mağlup ayrıldı.
“ÖNEMLİ OLAN DOSTLUK VE KARDEŞLİĞİN KAZANMASI”
Karşılaşmanın ardından bir açıklama yapan Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı Ömer Aydoğmuş, centilmence oynanan karşılaşma dolayısıyla her iki ekibe de teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:
“Spor dostluktur kardeşliktir. Skor ne olursa olsun maçın kazananı her zaman dostluk olacak. Aşırı rüzgarda oynanan, dostluk havasında geçen müsabakada skoru önde götüren Akdağmadeni Gücü U14 takımımız ikinci yarı son dakikalarda yediği golle 4-3 yenildi. Önemli olan dostluk ve kardeşliğin kazanması. Takım Koordinatörümüz İsmet Yaşar ve Antrenörümüz Hakan Altın’a sporculara verdiği güzel ahlaktan dolayı teşekkür ediyorum.
Ayrıca rakip takım Yerköy Volkan Spor U14 takımı oyuncularını centilmen oyunlarından dolayı kutluyor, oyunculara spor ahlâkı veren teknik heyeti kutluyorum.”/ Haber Merkezi