![Vali Yurtnaç, veda ziyaretlerinde bulundu](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/10/vali-rektör-Small.jpg)
Son Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Kemal Yurtnaç, ilde kurum müdürlerine veda ziyaretlerinde bulundu.
Vali Yurtnaç, veda ziyaretleri kapsamında Yozgat Belediyesi, İl Jandarma Komutanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Emniyet Müdürlüğü, Bozok Üniversitesi Rektörlüğünü ziyaret etti.
Vali Yurtnaç, görev süresi içerisinde kurum müdürleri ile birlikte uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Kurum müdürleri de ziyaretlerinden dolayı Vali Yurtnaç’a teşekkür ederek, Mülkiye Başmüfettişliği görevinde başarılar diledi.