![Yeni dönemin ilk ziyaretini gerçekleştirdi](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/ziyaret.jpg)
Saraykent İlçe Milli Eğitim Müdürümz Sayın Ahmet Doğan Çiçekli Fatma Ali İçen Ortaokulu ve Sarayözü Ortaokulunu ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyip, öğrencilerin sınıflarına misafir oldu.
Öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olsun dileklerinde bulunan Doğan; “hep birlikte en iyi şekilde eğitim – öğretim sürecini tamamlamak için elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız” dedi. Haber Merkezi