![Yozgat’ı temsil ettiler](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/BOKS.jpg)
Kick Boks Milli Takım seçmelerinin ilk ayağı tamamlandı. Antalya’da gerçekleştirilen Milli takım seçmelerinin ilk ayağında sporcular kıyasıya mücadele etti.
Türkiye Şampiyonasında Yozgat’ı, Yozgat Belediyesi Bozokspor ile Yozgat Halk Eğitim Merkezi sporcuları temsil etti. Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Yozgat Belediyesi Bozokspor ve Yozgat Halk Eğitim Merkezi Sporcuları Betül Zararsız 50 kiloda Türkiye ikincisi olurken, Ceylin Leyla Gör 65 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu. Haber Merkezi