![Yurtlu, gençlerle bir araya geldi](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/Hakki-Yurtlu-1-1.jpg)
Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) koordinatörlüğünde gerçekleşen bu uluslararası proje, toplam 80 genç gönüllünün katılımıyla hayata geçirilecek. Projede, spor, sağlıklı beslenme, çevre ve kanser gibi konuları üzerine çeşitli faaliyetler planlanıyor. Projenin toplam süresi 12 ay olup, gençler arasında etkileşimi artırmayı ve sağlıklı yaşam konularında farkındalık oluşturmayı hedefliyor.
İl Müdürü Yurtlu, SORGED yönetim kurulu başkanı Halil Uğuz’a projeye verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Ayrıca, uluslararası misafir öğrencilerle tercüman aracılığıyla gerçekleştirilen karşılıklı sohbetlerde, gençlerin sorularını cevapladı. / Haber Merkezi