![Ülkü Ocaklarından hayırlı olsun ziyareti](https://yeniufukgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/ÜLKÜ-OCAKLARI-Small.jpg)
Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanı Turan Karakuş, Vali Kadir Çakır’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanı Turan Karakuş, ziyarette Vali Çakır’a Kur’an-ı Kerim ile Türk Bayrağı hediye etti. Karakuş, “Hoş sohbetinden ve misafirperverliğinden dolayı Valimiz Kadir Çakır’a teşekkür ederiz” dedi. Vali Kadir Çakır’da, nezaket ziyaretlerinden dolayı Turan Karakuş ve yönetimine teşekkür etti.